Sıkça Sorulan Sorular

Bize Soru Sormaktan Çekinmeyiniz. Uzman arkadaşlarımız size hemen geri dönüş yapacaklardır.

Sitemiz üzerinden veya Eğitim Ofisimize gelerek Nakit veya Kredi Kartı İle Ödeme Yapabilirsiniz.
Uzman eğitmen ile birlikte adım adım uygulamalı eğitim sayesinde piyasada işlerin nasıl yapıldığını öğrenecek, Sektör hakkında yapabileceklerinizin farkına varacak ve en önemlisi eğitimden çıktıktan sonra işsiz değil işin kendisi siz olacaksınız. WordPress ile Kodlamasız E-Ticaret Sitesi Kurma eğimimizi aldıktan sonra Profesyonel bir E-Ticaret Sitesi kurmak için neler gerekli öğrenmiş olacak, Sitenizin kullanıcılar tarafından nasıl bulunacağını öğrenmiş olacak, Yeni müşteriler kazanma yöntemleri ve müşteri adaylarını Müşterilere dönüştürme yollarını öğreneceksiniz. Bu sayede kendiniz veya işletmeniz için E-Ticaret sitesi kurabilecek ve yönetebileceksiniz. Dilerseniz bireysel olarak dilerseniz de bir firma bünyesinde çalışabilmek için gerekli bilgi ve edinimi sağlamış olacaksınız.Bu eğitim kapsamında öğrendiklerinizi kullanabilmeniz için site kurulumunda kolaylıklar sağlanacak teoriyi pratiğe dökmüş olacaksınız.
Buraya Tıklayarak
Harita bilgilerinden Eğitim Ofisimize Ulaşabilirsiniz.
E-Ticaret Eğitiminin Katkıları Katılımcılarımızın hali hazırda olan e ticaret bilgilerinin aslında ne kadar temel seviyede olduğunu, eğitim sonunda öğrenecekleri alacakları bilgilerin e ticaret sektöründeki bakış açılarının değişmesini ve müşteri ilişkilerinde dikkat edilmesi gereken konuların a dan z ye tüm bilgileri alabilecekleri bir eğitim olacaktır. E-Ticaret eğitimi sizlere neler katacak sorusunun tek bir cevabı vardır bu sorunun cevabı şu şekildedir; E-Ticaret eğitimini aldığınız zaman E-Ticaret ile ilgili tüm gerekli bilgilere sahip donanımlı bir e ticaret uzmanı olma şansını elde edeceksiniz.

Eğitim Sonrasındaki Kazanımlar, İş Yelpazesi Eğitim sonunda başarılı bir şekilde tamamlayan tüm kursiyerlerimiz E-Ticaret sektöründe satış, alış veya Dropshipping gibi birçok alanda faaliyet gösteren şirketlerde kolaylıkla iş başvurusu yaparak gerekli donanımı işverenlere sunabilecekleri bir alan meydana gelecektir. Eğitim sonunda sizlere iş başlangıcı yaptığınız anda gerekli olan tüm bilgileri yeniden gözden geçirilecek tekrar edilmesi için gerekli olan tüm bilgiler verilecektir. Eğitim sonunda başarılı bir E-Ticaret uzmanı ve E-Ticaret sektöründe profesyonel olarak çalışabilecek bir bilgiye sahip olacaksınız. Siz değerli katılımcılarımıza sunduğumuz bu eğitimlerde hiçbir yerde bulamayacağınız özgün bir anlatım, özgün içerikler ve yıllardır e-ticaret sektöründe hizmet vermiş eğitimcilerimizden özel olarak hazırlanmış müfredat ile profesyonel bir eğitimi tamamlayacaksınız.
Klasik eticaret eğitimlerinden farklı olarak tamamen canlı veriler üzerinden uygulamalı olarak işleyeceğimiz eğitimlerimiz ile işsiz değil iş SİZ olacaksınız.

E-ticaret eğitimi alarak kendinizi bu alanda geliştirmek ve kazanımlar elde etmek istiyorsanız;

•Anlaşabilir eğitim
•Kaliteli eğitim
•Özgün eğitim
•Piyasaya yönelik eğitim
•İhtiyaça yönelik eğitim
Eğitimler almanız gerekmekte,Bu eğitimin yeri ise eksiksik ve uzman kadrosu ile Prasoft’un akademisinde.
Soru Sormak veya Eğitimlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Formu Doldurun?